Pirmasis Erasmus+ susitikimas

2017 gruodžio 13-15 d. įvyko pirmasis Erasmus+ KA2 tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Smart classrooms smart students“  tarptautinis mokytojų partnerių  susitikimas Turkijoje, Stambule. Mūsų gimnaziją atstovavo gimnazijos direktorė ir projekto koordinatorė Virginija Emilija Navickienė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė ir projekto kontaktinis asmuo  Ieva Ivanauskaitė.

Turkijos mokyklos bendruomenė supažindino projekto dalyvius su įstaiga, jos edukacinėmis aplinkomis, pavaišino Turkijos šaliai būdingais nacionaliniais patiekalais. Mokiniai pristatė savo šalies kultūrą grodami, dainuodami ir šokdami.  Kiekvienos šalies atstovai pristatė savo šalis, mokyklas, švietimo sistemas. Susitikimo metu dalinomės patirtimi apie informacinių technologijų įvairovę, galimybes ir panaudojimą pamokose, ką ir išbandėme vesdami pamokas turkų mokyklos mokiniams. Galiausiai slaptu balsavimu išrinktas projekto logo, o daugiausiai balsų surinko šeimininkai ir projekto koordinatoriai- Turkijos mokykla. Nusimatėme ir aptarėme tolesnius projekto etapus, veiklas, pasiskirstėme užduotis, kurias reikės atlikti iki kito susitikimo kovo mėnesį Makedonijoje.

Grįžome sužavėti Turkijos kultūriniu paveldu  aplankę Stambulo Mėlynąją mečetę, Sofijos soborą, Topkapi rūmus, Miniaturk  bei svetingumu, o įgyta patirtis skatina įgyvendinti naujas idėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *